7 Eylül 2010 Salı

BAHAR KORÇAN- D İ N L EGeçtiğimiz haftasonu İstanbul'da bir photoshop eğitimine katıldım Gökçe Yağmur'un Workshot bünyesinde organize ettiği ve Natalia Taffarel'in ders verdiği,


Çok keyifliydi, Natalia ayrı bir boyutta olsa da bana göre,gerçekten çok şey öğrendim..şimdi ders notları ve Natalia'nın DVD'si üzerinden giderek bu konuda ilerlemeyi planlıyorum..


Bu arada bu workshop'ın zamanlaması çok şanslı oldu benim için o sırada İstanbul'da İstanbul Fashion Week kapsamında etkinlikler vardı..


Gitmeden önce programıma baktım ve 27 Ağustos akşamı yapılacak olan Bahar Korçan defilesine fotoğraf çekimi için katılabilmek amacıyla girişimde bulundum. Bahar Korçan'ın PR şirketi bana çok yardımcı oldu ve basın kartım olmamasına rağmen basına yapılan defileye fotoğraf çekimi için katılabildim..çok kaliteli bir gösteriydi, bir art show..her anlamda çok keyifli bir tecrübe..fotoğraflarımı da Bahar Korçan ve PR şirketiyle paylaştım..dilerim başkaları da olur, bu tür çekimle gerçekten çok keyifli, sonuçlar görsel olarak çok zengin..

1 yorum:

  1. Merhaba Elifcim; tebriklerimi bildirmiştim ama görüyorum ki yayınlammamış, tekrar tebrik ederek yeniden deniyorum..

    YanıtlaSil